Logo

Tvoříme emoce.

Emoce maturitních AfterParty.

Pokud jsi člověkem, kterého baví organizace, je zodpovědný, odolný vůči stresu a umí si poradit s kdejakou situací, tak právě tebe hledáme!

Všechno ostatní tě naučíme.

Jdu do toho!

Organizujeme a pomáháme.

A proto se tím, co děláme, bavíme. 🎯

Tvou prací bude zajistit na samotné akci vše, co bylo domluveno a pomoci tak studentům zařídit jejich dokonalý večer.

Budeš “dirigentem”, který se bude starat o celkový chod a organizaci akce. Tvou náplní práce dále bude, stejně jako nás všech, vylepšovat a budovat firmu tak, abys na ní byl hrdý. Nějakým krizovkám se určitě nevyhneš, takže bys měl být odolný vůči stresu.

MyProm

Co na oplátku získáš? ✌️

  • Dovednost – Získáš vlastnost, kterou ti už nikdo nevezme – a to perfektně zorganizovat akci a pohlídat si každý detail tak, abys byl na výsledek pyšný!
  • Odměnu – Koordinátoři u nás nepracují pro peníze. Pracují za peníze. To znamená, že odměňujeme za úroveň zkušeností z našich akcí – od 150,- až do 250,- za hodinu.
  • Flexibilitu – Akce, které si vybereš, jsou čistě na tobě. Ale pro lenochy máme špatnou zprávu. Když pracuješ, tak se neschováš, protože na tobě to ten večer stojí…😜
  • Důležitost – U nás nebudeš jen číslo v seznamu. U nás budeš hlasem, který mění a vylepšuje co děláme i to jak to děláme.
  • Smysl – Budeš pomáhat školám, které nás požádali o pomoc. Příprava, organizace, milý přístup a mnohem více je to, co bude utváří smysl koordinátora.

Jdeš do toho?

Životopis zasílejte ve formátu .jpg či .png