Thámova 7, Praha 8, 180 00

Česká republika

Často kladené otázky

Během několika let se dotazy našich zákazníků velmi často opakují, proto jsme pro Vás, naše nové zákazníky, vytvořili odpovědi na nejčastější otázky.

ČASTO SE NÁS PTÁTE:

REGISTRACE PRO OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ?
Samozřejmě Vás nebudeme k ničemu nutit, takže pro uskutečnění nákupu registrace nezbytná není. Stát se členem věrnostního programu myprom.cz s sebou však přináší mnoho výhod. Máte vždy přehled o nejnovějších slevách, bonusech a akčních nabídkách pro členy programu. Vaše předchozí objednávky se ukládají do historie a Vy tak nemusíte znovu hledat produkty, které si koupíte. Registrace u nás navíc není závazná, můžete ji tedy kdykoliv bezplatně zrušit.
ZA JAK DLOUHO MI ZBOŽÍ DORAZÍ?
Termín dodání objednávky se odvíjí od dopravce a způsobu dopravy, které jste si zvolili. Dopravce má Vaše kontaktní údaje a bude Vás informovat o přesném termínu a času doručení. Pokud jste objednali maturitní šerpy či stužky, standardní doba výroby je 3 týdny od potvrzení grafického návrhu. Můžete ovšem využít expresní vyhotovení zakázky, kdy Vám zboži vyrobíme do 7 dnů od potvrzení grafického návrhu.
JE MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR ZBOŽÍ?
Zboží si můžete vyzvednout v naší kanceláři na adrese Thámova 7, Praha 8 pouze po předchozí telefonické či emailové domluvě mezi 10:00 – 18:00 hodinou.
ZMĚNA POTVRZENÉ OBJEDNÁVKY?
Kontaktujte nás telefonicky či emailem nejpozději do 45 minut od přijetí o potvrzení objednávky a my provedeme požadované změny za Vás. Telefonní kontakt na zákaznickou linku je +420 775 029 234.
PROBĚHLA PLATBA V POŘÁDKU?
Po dokončení objednávky posíláme na Vámi uvedenou emailovou adresu potvrzovací e-mail. V případě, že Vám e-mail nedorazil se nejdříve podívejte do spamové schránky a poté kontaktujte náš zákaznický servis na info@myprom.cz nebo na telefoním čísle +420 775 029 234.
INFORMACE O STAVU REKLAMACE?
Veškeré potřebné informace o stavu reklamace jsme Vám odeslali na e-mail, další dotazy rádi zodpovíme na zákaznické lince +420 775 029 234, případně na info@myprom.cz.

Pošlete nám zprávu

Nenašli jste odpověď? Napište nám. Reagujeme maximálně do 48 hodin.

CAPTCHA image

Toto nám pomáhá předejít spamu. Děkujeme.