Osvětlení maturitního plesu v různých variantách

Osvětlení plesu min 2

Ples v záři reflektorů!

Osvětlení maturitního plesu vám zařídíme na klíč. Nemusíte nic stěhovat, shánět, vozit ani se učit obsluhovat profesionální osvětlovací techniku. Světlo bude vyváženě dopadat přesně tam, kam má.

Balíčky osvětlení

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

na plese osvětlíme nejen kapelu, ale také taneční parket a moderátora. Víme, že na nezapomenutelné atmosféře se podílí i vyvážená světelná kompozice.

Osvětlujeme efektovou i nasvěcovací technikou

Kvalitní osvětlení je totiž jedna z významných podmínek spokojenosti všech: maturantů, hostů, kapely i DJ. Kvalitní techniku ovládají odborníci na lightshow, kteří mají díky letitým zkušenostem vytříbený smysl pro kompozici a vyváženost.

Balíčky osvětlení
1349 min 2

BALÍČKY ZAJIŠTĚNÍ OSVĚTLENÍ

Cena osvětlení na maturitní ples se odvíjí od toho, v jakém rozsahu jej budete chtít. Menší maturitní plesy si vystačí se základní osvětlením, na větších akcích nesmí chybět speciální efekty a velké akce vyžadují velkou světelnou show. Každý balíček obsahuje i profesionální celovečerní obsluhu.

Small
Od 12.000,-
Do 300 osob
Základní osvětlení
4 světelné hlavice
Stojany světel
Konstrukce
Kabeláž
Obsluha celý večer
Rezervovat
Extreme
Od 22.000,-
Do 1500 osob
Velká světelná show
Množství speciálních efektů
Technická podpora
Profesionální tým
Rezervovat

POPTÁVKA PO Osvětlení plesu

NA CO SE NÁS ČASTO PTÁTE

Záleží na zvoleném balíčku, ale na ples zásadně přijíždíme několik hodin před konáním. Je však možnost se individuálně domluvit.

Uváděné ceny jsou orientační z toho důvodu, že každý ples je technicky jedinečný. Nicméně dle vašich požadavků vám sestavíme individuální cenový balíček.

Ano, jsme schopni nasvítit ples jak ve velkých sálech, tak v menších Sokolovnách.

Plesy nasvicujeme již několik let a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc požadavkům maturantů. Na každý ples tedy jede zkušený tým techniků, který se vám postará o zábavu a zároveň zajistí, aby vše stoprocentně fungovalo.

CO TAKHLE VYLEPŠIT SI PLES

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA OSVĚTLENÍ