Dataprojekce a LED projekce na vašem plese

Obrazovky

Rádi byste svůj ples vyšperkovali videoprojekcí?

Zvolte ekonomickou variantu plátna a dataprojektoru, která vás potěší příznivou cenou za pronájem a kvalitním obrazem. O videorežii se postará náš tým složený z odborníků.

Balíčky projekcí

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

Videoprojekce je milým osvěžením každého maturitního plesu. Promítejte fotky ze školních akcí, life přenos plesu nebo klipy k hudbě.

Je pro vás důležitý kvalitní obraz a špičkové zobrazení detailů?

Sáhněte po videoprojekci promítané na LED obrazovku s maximálním rozlišením. Vyvážená kompozice věrně zobrazuje barvy a poradí si i s těmi nejjemnějšími detaily.

Balíčky projekcí
Obrazovka

Balíčky projekcí

Službu videoprojekce nabízíme ve dvou variantách. Levnější se skládá z dataprojektoru a plátna. Druhou možností je LED projekce. Obě varianty vás potěší dokonalým obrazem s vyváženými barvami. Navíc k nim dostanete i profesionální obsluhu s bohatými zkušenostmi v oblasti videorežie.

Light verze
12.490,-
Cena je pouze orientační
Dataprojektor
Velké plátno
Kabeláž a konstrukce
Instalace
Obsluha celý večer
Rezervovat
High Verze
Od 18.490,-
Cena je pouze orientační
LED obrazovka
Živé promítání
Instalace
Zapojení a kabeláž
Propojení s kameramanem
Velikost obrazovky až 10m2
Obsluha po celý večer
Rezervovat

POPTÁVKA PO VIDEOPROJEKCI

NA CO SE NÁS ČASTO PTÁTE

Záleží na zvoleném balíčku, ale na ples zásadně přijíždíme několik hodin před konáním. Je však možnost se individuálně domluvit.

Uváděné ceny jsou orientační z toho důvodu, že každý ples je technicky jedinečný. Nicméně dle vašich požadavků vám sestavíme individuální cenový balíček.

Ano, jsme schopni postavit plátno jak ve velkých sálech, tak v menších Sokolovnách.

Plesy objízdíme již několik let a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc požadavkům maturantů. Na každý ples tedy jede zkušený tým techniků, který se vám postará o zábavu a zároveň zajistí, aby vše stoprocentně fungovalo.

CO TAKHLE VYLEPŠIT SI PLES

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA PROJEKCÍ