Kapela na maturitní ples

Blueband min 2

Ruku v ruce s plesem jde hudba.

Nejčastější volbou na ples maturantů je kapela, která to dokáže pořádně rozjet, ale také se naladit na pomalejší vlnu. Kvalitní kapela na maturák musí umět zahrát na přání a ovládat všechny žánry. Nezapomeňte, že tančíte nejen vy, ale také vaši rodiče nebo prarodiče.

Seznam kapel

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

Plesová kapela je nejdůležitější součástí celé akce. Hosty bude provázet celý večer a zábava bude v její režii. Výběr hudby na ples nepodceňujte.

Živá hudba je základem každého plesu!

Při výběru kapely na maturitní ples si nezapomeňte prostudovat její repertoár, ale poslechněte si i její audio a video ukázky. Skupina by měla být schopná zahrát jak klasické společenské tance, tak moderní hudbu. Ideálně by měla být složená z 3 až 4 členů, což je nejideálnější varianta pro společenské události, jakou je i maturitní ples. Se kterou kapelou protančíte maturitním plesem?

Seznam kapel
Roura min

Seznam kapel

The Feet

Frontmanem kapely je finalista Superstar 2020 Michal Šafrata! S kapelou máme osobní zkušenosti, doporučujeme!

Poptat

Melodikum

Hudební skupina z jižních Čech, která svým vystoupením ráda zpestří Váš maturitní ples. Jejich repertoár obsahuje řadu známých melodií, ať už se jedná o novinky či zlaté hity, domácí i světové skladby mnoha žánrů.

Poptat

BlueBand

BlueBand je moderní kapela, která má možnost malého i velkého seskupení. Minimálně však tři muzikanti, jedna zpěvačka a spousta nástrojů.

Poptat

Kapela Roura

Kapela ROURA vystupuje pouze ve složení: zpěv, piano, basa, trumpeta, saxofon a bicí.

V našem playlistu najdete swing, pop, standardní tance, latinské rytmy a především party songy, které roztančí vaší akci.

Poptat

Hey Apple

Hey Apple je hudební kapela hrající pouze živě bez předem nahraných podkladů.
Jsme kapela z Českých Budějovic a okolí, ale bez problému přijedeme i za Vámi.
Ve složení 6 zkušených muzikantů Vám zahrajeme téměř cokoliv.

Poptat

Kapela Yamaband

Repertoár “To nejlepší z pop-music” pro váš maturitní ples a další společenské akce přináší na taneční parket českobudějovický YAMABAND – jedna z nejkvalitnějších hudebních kapel hrajících 100% live nejen v jižních Čechách, ale i po celé ČR.

Poptat

Kapela No Headache

Skupina má bohaté zkušenosti z velkého počtu již odehraných akcí a téměř 10ti letém působení na pódiu, o našich kvalitách svědčí také celá řada již potvrzených akcí, které naše kapela odehraje v bližší či vzdálenější budoucnosti.

Poptat

Kapela Aura

Kapela se severu Čech, hraje hudbu od 50′ let po současnost. Na své si přijdou všechny generace, od milovníků Beatles a
Elvise, až po moderní hudební scénu.

Poptat

POPTÁVKA PO kapele

CO TAKHLE VYLEPŠIT SI PLES

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA KAPELY