Ozvučení maturitního plesu včetně zvukaře

closeup dj working blue light min 2

Hudba na plese musí být slyšet

Technické zabezpečení plesu je jednou z jeho nejdůležitějších součástí. Spolehněte se na profesionální ozvučení maturitního plesu. Ozvučíme moderátora, kapelu, DJ, doprovodný program i vystoupení.

Balíčky ozvučení

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

vám zajistíme kompletní ozvučení plesu na klíč. Pracujeme jen se značkovou a spolehlivou technikou, která je na ozvučení akcí jako stvořená.

Uslyší vás celé město!

Profesionálně ozvučíme jak velké, tak menší akce. Víme, že zvuk je polovina úspěchu, proto nabízíme služby zvukových masterů, kteří se v tomto oboru pohybují řádku let a dokážou si brilantně poradit s každou situací. Vaše přání je předem splněno.

Balíčky ozvučení
silhouette young lady crowd during concert min 2

BALÍČKY OZVUČENÍ

Ozvučení akcí a maturitního plesu nabízíme ve dvou základních balíčcích. Dáte přednost částečnému ozvučení sálu, které nezahrnuje technickou výbavu pro kapelu? Nebo to necháte kompletně v naší režii a užijete si vyvážený sound kapely, moderátora, doprovodných vystoupení, DJ apod.?

Low Volume
Od 12.000,-
Částečné ozvučení plesu - cena je orientační
Mikrofon pro moderátora
Přehrávání písniček?
Mixážní pult
Vybavení pro DJ's
Kabeláž
Obsluha
Rezervovat

POPTÁVKA PO OZVUČENÍ plesu

NA CO SE NÁS ČASTO PTÁTE

Záleží na zvoleném balíčku, ale na ples zásadně přijíždíme několik hodin před konáním. Je však možnost se individuálně domluvit.

Uváděné ceny jsou orientační z toho důvodu, že každý ples je technicky jedinečný. Nicméně dle vašich požadavků vám sestavíme individuální cenový balíček.

Ano, jsme schopni ozvučit ples jak ve velkých sálech, tak v menších Sokolovnách. 

Plesy zvučíme již několik let a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc požadavkům maturantů. Na každý ples tedy jede zkušený tým techniků, který se vám postará o zábavu a zároveň zajistí, aby vše stoprocentně fungovalo.

CO TAKHLE VYLEPŠIT SI PLES

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA OZVUČENÍ