MATURITNÍ AFTERPARTY BUDE NOC PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV! 

Vybírejte jen z toho NEJLEPŠÍHO!

Maturitní afterparty děláme již několik let a za tu dobu jsme zvládli protřídit pražské kluby natolik, že v naší nabídce najdete jen ty nejoblíbenější! Díky naší dlouhodobé spolupráci tak naleznete řadu klubů za BEZKONKUREČNÍ STUDENTSKOU CENU!

Chceme pařit!

VĚDĚLI JSTE, ŽE…
jsme dohromady pomohli uspořádat přes 350 maturitních afterů a naše akce navštívilo přes tisíce účastníků?

Přidejte vaší akci GRÁDY!

Rádi se na akci nadlábnete a chcete, aby měli hosté k dispozici raut, čokofontánu či drobné občerstvení? Anebo potřebujete přepravit hosty z bodu A do bodu B, nejlépe nějak stylově? Ať už plánujete cokoliv, rozhodně nezapomeňte projít naši nabídku EXTRA služeb, ze kterých si rozhodně vyberete.

Vyberte si klub

TOP Kvalita za studentské ceny

*Uvedená cena je orientační a odvíjí se od celkového počtu maturantů. Pokud máte zájem o bližší info týkající se vaší afterparty, ozvěte se nám a vše vyřešíme k vaší spokojenosti. 🙂

BALÍČEK Standard
Individuální
méně než 39 maturantů / vstupné 0,-
Pronájem klubu?
Profesionální DJ's
Zkušený fotograf?
Akční drinky
Konfetová děla
Drobné občerstvení
Welcome drinky?
To chceme!
BALÍČEK Individual
Od 0,-
Individuální balíček, který si sestavíte podle vašich představ.
Pronájem klubu?
Profesionální DJ's
Zkušený fotograf?
ČOKOFONTÁNA vč. ovoce
ALKOFONTÁNA?
Vlastní bar pro maturanty
a mnohem více...
To chceme!

Nezávazná poptávka

NA CO SE NÁS ČASTO PTÁTE

JAKÉ MÁTE ZKUŠENOSTI?

Ročně uspořádáme přibližně 100 akcí s počtem hostů od 200 do 1000 osob. Za celou dobu naší existence jsme zorganizovaly více než 350 akcí a každá z nich byla něčím jedinečná. Na úlovky toho nejlepšího se můžete podívat v naší galerii.

KDY JE NEJLEPŠÍ ZAČÍT S PŘÍPRAVAMI?

Ideálně 6 měsíců před plánovaným termínem akce. Budete tak mít největší šanci zarezervovat si ty nejžádanější kluby. Některé akce jsou plánovány i více než rok předem, jiné jen dva měsíce nebo i méně. Možné je vše.

JE MOŽNÉ ZAŘÍDIT AKCI I NA POSLEDNÍ CHVÍLI?

Ano, je to možné a stává se to. Kontaktujte nás však co nejdříve prostřednictvím formuláře, protože zejména co se formalit týče, určitá lhůta je nezbytná.

KOLIK AKCE PŘES MYPROM STOJÍ?

Akce s naší agenturou vás bude stát mnohem méně, než kdybyste si celou akci organizovali sami. Celková výše nákladů záleží ze 100% na vás a vy rozhodujete o tom, jaké příplatkové služby navíc si vyberete. Můžeme na základě vašich požadavků sdělit předběžný odhad celkových nákladů a dát vám doporučení ohledně výběru služeb a klubu tak, aby byl dodržen rozpočet i spokojenost.

CHCEME NETRADIČNÍ AKCI, JE TO MOŽNÉ?

Ano, je to možné. Originální nebo tematické akce jsou velice zajímavé pro všechny strany a můžeme je vřele doporučit. Vynasnažíme se vyhovět všem vašim přáním a požadavkům, abyste byli maximálně spokojení.

VYLEPŠETE SI AFTER TŘEBA TÍMHLE 🙂

RAUT

SVOZY

ČOKOFONTÁNA

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA AFTERPARTY