Zajímá nás, kdo jsi.

Ne, co umíš. 👐

Pokud jsi člověkem, který se nevzdává při prvním neúspěchu, chce se v životě posouvat, rád komunikuje s lidmi, má obchodního ducha, drive a touhu něco změnit, tak tebe právě hledáme!

Všechno ostatní tě naučíme.

Jdu do toho!
Koordinátoři MyProm
B54A9535 min 2 scaled e1584805413883

Poslání je pro nás práce.

Práce pomáhat. 🎯

Tvou prací bude hledat nové příležitosti a komunikovat se studenty, učiteli či vedením středních škol s cílem pomoci jim zařídit jejich dokonalý večer.

U nás nepracujeme “od do” ani si nehrajeme na hierarchii. Tvou náplní práce dále bude, stejně jako nás všech, vylepšovat a budovat firmu tak, abys na ní byl hrdý.

Hlas každého konzultanta je u nás slyšet – a to jak zákazníkem, tak celým týmem.

Co na oplátku získáš? ✌️

  • Vzdělání – Pokud se ti z tohohle slova dělá špatně, tak máme problém. Protože největším benefitem, který získáš, jsou dovednosti, díky kterým se budeš posouvat a rozvíjet jako člověk. 
  • OdměnuKonzultanti u nás nepracují pro peníze. Pracují za peníze. To znamená, že odměňujeme za domluvenou akci – od 5.000,- až do 15.000,- za domluvený deal.
  • Flexibilitu – Čas, kdy pracuješ, je čistě na tobě. Ale pro lenochy máme špatnou zprávu. My pracujeme furt…😜
  • Důležitost – U nás nebudeš jen číslo v seznamu. U nás budeš hlasem, který mění a vylepšuje co děláme i to jak to děláme.
  • Smysl – Budeš pomáhat školám, které pomoc potřebují. A zároveň se budeš moci podílet na rozvoji dalších projektů a pokud se v některém z nich najdeš, získáš možnost si je v budoucnu přizpůsobit a řídit.

Jdeš do toho?

Životopis zasílejte ve formátu .jpg či .png