Oslavte maturitu na plese

Plesy jsou bezesporu nejkrásnější a nejoriginálnějším dnem každého maturanta. Právě proto jsme přišli s originálnějším řešením, které je ještě lepší než “zavedená klasika”. Teď oslavíte ples tak jak se sluší a patří – pěkně po maturitě, abyste mohli hodit všechen stres za hlavu!


Aby váš letní ples do puntíku splňoval vaše představy, budete potřebovat pomoci s jeho koordinací. Dokážeme vám zajistit letní ples ve venkovních prostorech přesně podle vašich přání a požadavků, protože v organizaci Summer promů, alias letních plesů, jsme jednička.

KOMPLETNÍ AKCE

vč. zajištění prostor

KOORDINACE

celého dne

ORIGINÁLNÍ ZÁŽITEK

který vám budou ostatní závidět

 

Vyberte si správné místo

Plánování letního plesu začíná výběrem toho nejlepšího místa. Chcete mít ples na školním pozemku nebo chcete pomoci s výběrem místa? Při Summer Promu pro vás zařídíme tu nejlepší variantu. Vybrat si můžete z bohaté nabídky dechberoucích lokalit zámků, zahrad, náplavek, letních kin, restaurací u vody, teras s výhledem či dalšího .

Technické zajištění i místo vám zajistíme přesně tak, jak si budete přát. Postaráme se také o kompletní výzdobu, která bude odpovídat stylu vašeho plesu. Nechte si zařídit SummerProm přesně podle svých představ.

ŠKOLNÍ POZEMEK

Stačí požádat školu o pronájem pozemku a o vše ostatní už se postaráme. 

VENKOVNÍ PROSTOR

Zámky, parky, parníky, otevřené restaurace či letní kina? Doporučíme vám ty nejlepší!

Služby

Ples je především o maturantech. Hoďte starosti s organizací letního plesu za hlavu, o vše se postaráme za vás. Zajistíme výzdobu a dekorace, fotografa, kameramana, hudbu, šerpy, ale i techniku a profesionální vizážisty.

Ples připravíme na míru vašim požadavkům. Přichystáme veselou zábavu i nezapomenutelný taneční parket. Zároveň můžeme vše vysílat i živě pro rizikové či ohrožené skupiny, nebo jen pro účastníky, kteří se nestihli zúčastnit.

Náš tým koordinátorů se zároveň postará nejen o vaše hosty, ale především o vás.

Stany

Produkty

Catering

Výzdobu

Live Stream

Techniku

Summer Prom bez starostí

PLÁNOVÁNÍ
SUMMER PROMU

Letní plesy plánujeme minimálně 3 měsíce před plánovaným termínem , abychom vše stihli zajistit včas.

Probereme s vámi veškeré detaily vašeho plesu, hygienické podmínky a budeme se držet vašeho rozpočtu.

KOORDINACE
SUMMER PROMU

V rámci letního plesu zajišťujeme vždy tým koordinátorů. Ten se postará jak o hosty, tak zejména o vás a zajistí, aby byl váš Den D bez starostí.

Stres s organizací tedy můžete nechat na nás.

Poptejte nezávazně svůj letní ples