Reklama na webu MyProm.cz

Máte podnik, který chcete cílit na středoškolské a vysokoškolské studenty? Chcete, aby Vaše reklama byla vidět a nebyla to zbytečná investice? Pak jste tu správně, spolupracujte s námi a my Vám zajistíme efektivní propagaci ve formě online či offline marketingu.

Již několik let zajišťujeme maturitní plesy a s tím spojené aktivity po celé České republice. Cílíme zejména na skupinu studentů ve věku od 17 do 25 let. Pomáháme tisícům maturantů s tím, aby jejich maturitní ples dopadl přesně podle jejich představ a každý den pracujeme na tom, aby díky nám studenti získali “něco více”.

Spolupráci rozlišujeme na online či offline, jiné formy spolupráce se následně řeší individuálně. Spojujeme zejména podnikatele, podniky a marketéry s cílovou skupinou mužů a žen ve věku od 17-25 let, kdy je můžete oslovit např. poutavým bannerem na našem webu, formou reklamy přímo na místě konání plesu, sponzoringem či dalšími formami.

Na této stránce si můžete přehledně prodléhnout jednotlivé formy inzerce na našich stránkách a zjistit si více o statistikách webu.

Proč inzerovat s MyProm.cz?

Možnosti propagace

Vyberte variantu, která se Vám nejvíce zamlouvá:

Máte zájem o jiný typ spolupráce?

Napište nám

[contact-form-7]