Jediný specializovaný e-shop pouze pro maturanty.

JSME TU PRO VÁS

Zamyslete se nejprve nad tím, co konkrétně od maturitního plesu očekáváte, jak byste si jej představovali. Máte to? Skvělé, po ruce máte totiž vše, co potřebujete. A k tomu za bezkonkurenční ceny.

Rádi našim zákazníkům pomůžeme s výběrem takových produktů a služeb, které Vám nejen pomohou z Vašeho večera udělat nezapomenutelný zážitek, ale také vybereme i takové, které přesně vyhoví veškerým Vašim cenovým požadavkům.

“Jsme víc než jen e-shop.”

– Firas Oukde, zakladatel společnosti

Název společnosti, My Prom, vyjadřuje jednoduchou myšlenku. Jsme první, kteří Vám umožní sestavit si svůj maturitní ples přesně na míru podle Vašich představ. Jsme první, kteří odmítají dosavadní arogantní přístup k maturantům a přicházejí s novou nabídkou komfortních služeb. Jsme první společností, která skutečně chce být Vaší jedničkou.

VIZE SPOLEČNOSTI

Představte si obchod, kde se těšíte, až budete nakupovat produkty a služby na maturitní ples. Kde budete mít z výsledného produktu či služby obrovskou radost, která Vám zanechá vzpomínku na celý život. Přesně takovou hodnotu mají produkty a služby My Prom.

“Prvotřídní kvalita za lepší cenu než kdekoliv jinde.”

– Tereza Marešová, zakladatelka společnosti

Rozhodli jsme se stanovit v České republice nový standard služeb na poli studentských agentur. Maturitní ples je velmi specifický, každá třída má své individuální potřeby a požadavky. Usilujeme o to, aby každý maturitní ročník nebyl o výběru té agentury, která právě nabízí ty “zaručeně největší slevy” nebo té, která má nejvíce liků na facebooku, ale aby Vaší jasnou volbou byly dobrý pocit z nákupu, kvalitní produkty a zároveň lidé, co Vám chtějí pomoct udělat Váš večer skutečně jedinečným.

HODNOTY SPOLEČNOSTI