Retro malé 3 min
Retro malé 2 min
Retro malé 1 min
Retro malé 4 min

NĚJAKÉ TO STRUČNÉ INFO

Retro Cocktail Bar patří k oblíbeným klubům u pražského Národního domu Na Vinohradech. Klub je moderně vybaven včetně skvělého ozvučení a osvětlení, které udělá Vaši akce ještě nezapomenutelnější.

Nezávazně poptat!

EXTRA služby pro ještě lepší párty!

Rádi se na akci nadlábnete a chcete, aby měli hosté k dispozici raut, čokofontánu či drobné občerstvení? Anebo potřebujete přepravit hosty z bodu A do bodu B, nejlépe nějak stylově? Ať už plánujete cokoliv, rozhodně nezapomeňte projít naši nabídku EXTRA služeb, ze kterých si rozhodně vyberete.

Extra služby

Poptejte tento klub

NA CO SE NÁS ČASTO PTÁTE

Ročně uspořádáme přibližně 100 akcí s počtem hostů od 200 do 1000 osob. Za celou dobu naší existence jsme zorganizovaly více než 350 akcí a každá z nich byla něčím jedinečná. Na úlovky toho nejlepšího se můžete podívat v naší galerii.

Ideálně 6 měsíců před plánovaným termínem akce. Budete tak mít největší šanci zarezervovat si ty nejžádanější kluby. Některé akce jsou plánovány i více než rok předem, jiné jen dva měsíce nebo i méně. Možné je vše.

Ano, je to možné a stává se to. Kontaktujte nás však co nejdříve prostřednictvím formuláře, protože zejména co se formalit týče, určitá lhůta je nezbytná.

Akce s naší agenturou vás bude stát mnohem méně, než kdybyste si celou akci organizovali sami. Celková výše nákladů záleží ze 100% na vás a vy rozhodujete o tom, jaké příplatkové služby navíc si vyberete. Můžeme na základě vašich požadavků sdělit předběžný odhad celkových nákladů a dát vám doporučení ohledně výběru služeb a klubu tak, aby byl dodržen rozpočet i spokojenost.

Ano, je to možné. Originální nebo tematické akce jsou velice zajímavé pro všechny strany a můžeme je vřele doporučit. Vynasnažíme se vyhovět všem vašim přáním a požadavkům, abyste byli maximálně spokojení.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA AFTERPARTY